Strony

14/07/2012

Satisfaction


                           ( Shorts-Vintage, T-Shirt-H&M,Shoes-Carry, Jacket-H&M TREND)
Szczerze? Jeśli mam w tych paru zdaniach opisać swoją stylizację to wymiękam.Myślę jednak, że widać czarno na białym co mam Wam do opowiedzenia! Przede wszystkim ostatnio często romansuję z klasyką.A z czym mi się kojarzy klasyka? Z dwoma pięknymi, wyrazistymi kolorami.Biel i czerń.Wbrew pozorom marynarka jest świetna.Prosta ,ale pasuje praktycznie do wszystkiego.Ostatnio mam wielkie szczęście do spodenek w ciucholandach, znajduję je praktycznie na każdym kroku! Biel-czerń i jeans, moje trzy miłości!

Honestly? If I would have to describe in these few sentences to this styling i give up.However, I think you can see in black and white what I have to tell you! First of all, recently often flirting with classic.And of what I associate a classic? With two beautiful, expressive colours, black and white.That's my story :)

13 comments:

 1. Pawłowickie dachy bloków?
  jak tam weszłaś?

  ReplyDelete
 2. świetne optymistyczne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 3. wyglądasz jak byś miła z 20 tal ! tryskasz kobiecością !

  ReplyDelete
 4. lubisz się tak postarzać? moim zdaniem to nie dobre, mieć 15 lat a wyglądać jak 20 latka..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie powiedziałabym, że Anja wygląda od razu na 20 lat;) Ma kobiecą, seksowną figurę, podkreśliła to strojem, ale wszystko jest w dobrym smaku i guście;) Wszystkie te hejterskie komentarze.. Czasem mam wrażenie, że chodzi o to, iż Anja nie boi się koloru na ustach. Soczystej czerwieni. W Polsce jest tak, że trzeba być bardzo odważnym, żeby pomalować usta czymś innym niż bezbarwny/naturalny/perłowy/beżowy błyszczyk, ewentualnie szminka nude. Przynajmniej tak jest w mniejszych miejscowościach. Dobrze, koniec tego bezsensownego wywodu xD
   Mam jedno pytanie: ile zapłaciłaś za marynarkę?;) Jest cudna, a ja bym chciała poszerzyć swoja kolekcję właśnie o jakąś białą z elementami czerni;)

   Delete
 5. ogólnie to świetny outfit i zdjęcia ale nie podobają mi się buty może dlatego ze nie są w moim stylu. ale tak to wszystko świetnie ze sobą gra. ; ) oby tak dalejjj ! <3
  E.

  ReplyDelete
 6. świetna jest ta marynarka :)
  zapraszam do mnie: of-tribe.blogspot.com chętnie odwzajemnię follow :)

  ReplyDelete
 7. szorty.szorty.szorty ♥

  ReplyDelete
 8. cudnie!!
  ;]

  www.live-style20.blogspot.com


  invite to me!!

  ReplyDelete
 9. Cudne
  CZY TO W POLCE ?
  Reply

  ReplyDelete