Strony

20/07/2012

There she goes                              (Jacket-Reserved, Skirt-H&M,Blouse-Zara,Shoes-Converse)
Jak wyobrażam sobie młodzieżowo-sportową-elegancję? No właśnie tak.Mam 4 pary butów które są najlepsze na świecie i których nie czuć, że są butami (co?).Między innymi za takimi ideałami kryje się firma Converse.Nie, nie płacą mi za to, a szkoda! Ja i moja ciocia byłybyśmy idealnymi testerami do butów! Ale nic, marzenia odłóżmy na później.
W tej notce chciałam zaserwować Wam (wow, staję się co raz bardziej cool) coś młodzieżowego, coś, co sprawdza się na co dzień.Zarówno do szkoły, na uczelnie, na randkę i na wypad ze znajomymi.Powiem Wam, że ostatnio po zakupie tych normalnych rzeczy, czyli biały t-shirt, czarne spodnie, kolorowe spódniczki nie stoję pół godziny przed szafą ze łzami w oczach i pytaniem "w co ja mam się ubrać?!".Dużo więcej powinnyśmy inwestować w rzeczy, które są proste i do których połączymy masę innych "dziwnych" nie dających się połączyć ubrać.Najpierw powinniśmy obkupić się w klasyczne, proste rzeczy, a potem wyszukiwać jakiś dziwactwa..
Ale kurde, nie byłoby to na przekór naszej kobiecej naturze?
Kobietky, ktoś nas kiedyś rozszyfruje? :)

7 comments:

 1. uwielbiam conversy , właśnie jutro idę ciężko pracować na nowe (Krótkie czerwone lub czarne)
  życz mi powodzenia

  ReplyDelete
 2. a ja nie lubie conversów. :D mam dwie pary i strasznie nie lubię w nich chodzić. szczególnie w długich. Ciężko je się zdejmuje i w ogóle jakoś niewygodnie mi się w nich chodzi. :D Świetny zestaw, naprawdę. :)

  ReplyDelete
 3. wyglądasz rewelacyjnie! bardzo podobaja mi sie Twoje zdjęcia:))
  P.S. dodaje do obserwowanych i w sumie nie wiem dlaczego dopiero teraz;p skoro co chwile tu wchodze:D

  ReplyDelete
 4. uwielbiam twoją urodę :) muszę cię kiedyś porwać na sesję :)

  ReplyDelete
 5. oojj Conversy są faktycznie wspaniałe ;d
  fajny zestawik .

  ReplyDelete