Strony

16/07/2012

Chyba nie mam nic do przekazania ludzkościOprócz wąskich, wrocławskich uliczek znalazłam mały banał.CHYBA NIE MAM NIC DO PRZEKAZANIA LUDZKOŚCI.Moja reakcja? Najpierw się sama do siebie zaśmiałam, a przechodząc dalej obok kuszących czekoladek (wielkie brawa za ich hasła reklamowe!) uderzyło mi do głowy naraz milion myśli.Tak się zastanawiałam, czy rzeczywiście, jeśli miałabym to zrobić w tej chwili, umiałabym przekazać coś ludzkości? Mowa tutaj o jakimś głębszym  sensie..Może byłabym wstanie trafić do myśli kilku osób po Tym co robię? Może chociaż w takiej małej, malutkiej części mogłabym być czyjąś inspiracją? Mogłabym mieć wpływ na czyjeś myśli? Dziwna sprawa..Przez ten czarny napis chyba najbardziej zapamiętam Wrocław.Jako miasto ludzi, którzy są wielkimi pesymistami.Żart.Od tego miasta biją aż artystyczne, głębsze myśli.To już ostatnia część z Wrocławia, chyba byliście w stanie zauważyć tą rekordową ilość zdjęć? Sama się sobie dziwię..Ale wiem jedno, smutno mi, że w tym blogu przyszedł koniec Wrocławia..

10 comments:

 1. Bardzo podoba mi się sposób w jaki pokazujesz Wrocław na zdjęciach ! Po prostu pokazujesz nie to co wszyscy ! Na twoich zdjęciach widać jego tajemniczość- Bynajmniej moim zdaniem :)

  ReplyDelete
 2. Mój Wrocław, kocham to miasto <3
  Teraz wybieram się do Wiednia, poleciłabyś jakieś fajne miejscówki, sklepy? ;-)
  Pozdrawiam, G

  ReplyDelete
 3. Absolutnie nie zgadzam się na koniec Wrocławia! :) Zobaczysz, jeszcze tu wrócisz i napiszesz o wspaniałym WrocLove... Zapraszam :)

  ReplyDelete
 4. jeżeli to w czymkolwiek Ci pomoże i w jakikolwiek sposób interesuje to - tak, jesteś moją inspiracją, ogromną ! :)

  ReplyDelete
 5. moją też anju! : **
  -Kamil : )

  ReplyDelete
 6. Masz 13 lat i już pijesz? Chyba, że ten Lech i Redd's nie są twoje, to zwracam honor.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam lat 15, gdybym chciała się napić to bym to zrobiła, nie potwierdzam, nie zaprzeczam i tyle :)

   Delete
 7. pokazałabyś cycki, a nie.... jesteś samolubna!

  ReplyDelete