Strony

22/09/2011

So Simply Adorable Shoes
                                                                     (shoes-MANGO)
Jeśli już zaczynamy temat-Buty muszę Wam się przyznać, że skrycie uwielbiam je kupywać/nosić/oglądać a jeśli przyjdzie co do czego nigdy nie potrafię dobrać sobie idealnej pary.Czasem podmyszkuję szafy z buty mamy/cioci tak jak przykład powyżej, najczęściej rzeczy te są porzucone, zaniedbane, zapomniane lub najzwycznjiej w świecie nichciane w ich szafach, wtedy wkraczam JA i je ratuję.Albo lewy but jest trochę za mały,zszycia idą krzywo, podeszwa jest źle podklejona,nie taki obcas jak bym chciała,nie fajne kolory, nie ten fason pff!I jak tu nie oszaleć? Ostatnio albo zmieniłam podejście, albo zmienia i kształtuje mi się styl, albo po prostu ogłupiałam, ponieważ zaczynam kolekcjonować  rzeczy do mojej szafy w których wyjdę od święta do święta, na jakąś sesję/ imprezę lub po prostu poprawią mi samopoczucie.(Hola hola, nie interpretujcie tak dosłownie moich słów!)Tak, takie rzeczy nazywam 'ekstrawaganckimi' ale cóż, nie zawsze muszę trzymać się klasyki oraz żelaznych zasad bo one przecież istnieją, aby je łamać!

Shoes are one of the favourite things in my closet.Each new pair improves my mood.Unfortunately, I can almost never choose them to myself.Maybe i'm invent too much but each detail can spoil the look of shoe.
These shoes in reality belongs to my mum, but shes decided to close them in her wadrdobe so how couldn't i stop her!These shoes can be too much extravagant but everyone should have such thing in his wardrobe. These shoes are my love, how about you guys huh?

16 comments:

 1. Dziewczyno ty masz DOPIERO 14 lat ! . Kiedyś będziesz miała krzywe nogi przez takie buty . Obcas jest dla ludzi powyżej 17 lat ;) To jest śmieszne . Powodzenia na dalszym okaleczaniu się .

  ReplyDelete
 2. Anonimowy z komentarzu powyżej, też się dziwiłam,że Anja maluje się, nosi obcasy i chodzi na imprezy, choć ma dopiero 14 lat ;) Ale realia w każdym kraju są inne
  ps. noszenie obcasów wcale nie zrobi z niej kaleki ;D

  ReplyDelete
 3. Nie zgadzam się z anonimem powyżej..17 lat?niby dlaczego?cóż to za granica?w dodatku napisała,że nałoży je od czasu do czasu..chyba dobrze ,że dziewczyna dba o wygląd..to jej sprawa czy będzie miała krzywe nogi a nie będzie(!)
  a buty CUDOWNE!<3

  ReplyDelete
 4. @to all anonimowi; Chciałabym osobiście zaznaczyć i bronić się przed wszelkimi niedomówieniami, nigdzie nie napisałam, że te buty należą do mnie, nie chodzę w nich do szkoły/na codzień ze znajomymi, te buty SĄ EKSTRAWAGANJCĄ rzeczą, którą zakłada się raz do roku na sylwester/święta Bożego Narodzenia lub jakieś imprezy rodzinne.Nie kochani moi, nie baluję i nie hulam po wszelakich 'domówkach','imprezach' nie wiem jak u Was, w Polsce tutaj u nas w Wiedniu imprezowanie w dni powszechne nie jest ani popularne ani nie powielane więc mało, a raczej w ogóle nie ma tu imprez chyba, że ktoś idzie na dyskotekę/do klubu.Miłą mi, że przez szkalowanie siebie uznajecie pomalowanie się tuszem do rzęs lub popudrowaniu zapobiegając w ten sposób świecenie sie skóry oraz zatuszowaniu jakichkolwiek niedoskonałości ale każdy ma swoje race, każdy trzyma się swojego zdania. Czasem w gronie znajomych, rodziny pomaluję się szminką lub podkreślę oczy eyeliner ale to prawie w ogóle się nie zdarza, lub zdarza się w wakacje.Każdy z Was był/być bedzie w wieku nastoletnim, każdy ten okres przeżywa inaczej, każdy dostosowuje rzeczy do swojego stylu.Dzięki Bogu nie każdemu mogę pasować nawet mi na tyum nie zależy, ja Wam pokazuję to co robić lubię, to co mi się podoba i to w co się ubieram, prosta zasada nie pasuje, czujesz się oburzony nie czytaj! Pozdrawiam Serdecznie :)

  ReplyDelete
 5. Te buty są cudowne :) gdybym tylko ja mogła ratować but mojej mamy, niestety są o 2 rozmiary za male :(
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili ;)

  ReplyDelete
 6. Czyli to nie są twoje buty ? ;)

  ReplyDelete
 7. Czytaj Cie uważnie co pisze Anja!!
  Kochana w tym tygodniu kupiłam buty (nie za tanie) których nie będę miałą okazji gdzie wyjść. Tak mi się podobały że musiałam je kupić, one tak prosiły. :)

  ReplyDelete
 8. ale świetne buty, mają piękny kolorek, takiego właśnie mi brakuje;) a mam takie pytanie czy sa one wygodne?

  ReplyDelete
 9. Hi! I found your blog and I like it so much!Really great heels!
  Come and visit my blog, and if you like it, follow me, I'll be waiting for you!

  Cosa mi metto???

  ReplyDelete
 10. The post is stunning! & such a chic blog, love the way you style your posts!
  Follow each other? :)

  XO,
  Lucija
  WLL

  ReplyDelete
 11. they are a very very very very very cute pair of shoes!

  http://maryjaneandyou.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. hey girly:) you're such a sweet girl! the heels are super awesome.. I bet you're rockin' them.

  ReplyDelete
 13. no wlasnie bede musiala je oddac bo mnie bardzo obcieraja :(

  ReplyDelete