Strony

14/01/2013

Stay classy

(Jacket-SH, Shirt-H&M, Jeans-Zara, Bag- Mango, Shoes-Zara, Hat- H&M)

Klasyka. Ostatnio daje nam się we znaki. Ci którzy obserwują mojego fanpage'a pewnie już zauważyli, że najprawdopodobniej w tym roku oddaję się w modowe sidła YSL. Stąd też dzisiejszy zestaw. Wierzcie czy nie, ale to pierwszy raz gdy zainspirowałam się modą z wybiegu. Zawsze sądziłam, że na wybiegu króluje coś w stylu 'niedoubraniaaledopokazania'. Dziękuję Ci YSL!
Dość już podziękowań i westchnień, czas na klasykę. Od pewnego czasu mojego najlepszego towarzysza w zestawach. Proste kroje, stonowane kolory, to jest to. A najlepsze jest to, że klasyka nigdy, przenigdy nie upadnie w modzie. Projektanci mogą szyć abstrakcyjne stroję, poddać się nowoczesności i tworzyć projekty które wydają się być modne. Na chwilę. A później i tak każdy z nich zatęskni za klasyką. W dzisiejszym wydaniu połączona z odrobiną nonszalancji i męskim..hm.. Nie ważne, niech żyje klasyka!

4 comments:

  1. piękna stylizacja, kapelusz rewelacja!

    ReplyDelete
  2. od dłuższego czasu poszukuję takiej marynarki, jest przepiękna i świetnie komponuje się z koszulą! Całość bardzo łądna, a w kapeluszu Ci przepięknie ;)

    ReplyDelete
  3. Cudowny kapelusz! Plus za to, że koszula i marynarka są trochę za duże, niedopasowane idealnie. To daje outfitowi trochę niechlujności i jest bardziej "nastolatkowe" :)

    ReplyDelete