Strony

24/01/2013

BE A STYLIST

Dzisiaj, może ku Waszej rozpaczy nie przedstawię Wam outfitu, ani nie wyżalę się w notce. Dziś spróbuję czegoś nowego na mojego blogu, a mianowicie..
Pewna z Was wysłała mi maila dotyczącego asortymentu w sklepach internetowych. Niby luźna rozmowa, wymiana swoich zdań.. No a co na końcu? Dostałam wyzwanie, i dziękuję Ci za to!
Strona internetowa: http://www.sheinside.com/
Czas pracy: dwie godziny
Efekt końcowy: to oceńcie Wy!
Między innymi chciałam Wam pokazać jak ze zwykłych rzeczy z sieciówek można zrobić coś fajnego. W niektórych rzeczach wykorzystałam rzeczy z Valentino czy z Dolce&Gabbany. To nie znaczy, że musicie je mieć, albo, że są lepsze od innych bo mają wiele $$$ na końcu. Po prostu nie umiałam znaleźć w googlach fajnych bardotek czy głupich skarpetek. Rzeczy które wpadły mi w oko:


Klasyka, niekiedy z nonszalancją czy nowoczesnością. Czerń i biel to moje ulubione kolory, nie zamienie ich nigdy na żadne inne! To jest mój kolejny cel. Pokazać Wam, że kupując te niepozorne, "zwykłe" rzeczy można je potem najlepiej ze wszystkim łączyć. Według mnie nasza szafa powinna składać się z rzeczy "podstawowych". Stonowane kolory, ponadczasowe kroje. I właśnie potem do tych rzeczy dodawać jakieś abstrakcyjne projekty. Ale to już mój wywód, i moja głęboka wiara jeśli chodzi o cztery ściany szafy.

Classics, sometimes with nonchalance and modernity. Black and white are my favorite colors, I am not gonna replacing, never ever! This is my next goal. Showing you that buying these inconspicuous, "normal" things which are able to combine the best of all. For me, our wardrobe should consist of "basic" things. Subdued colors, timeless cuts. And  then can we mix them to these add things from some abstract designs. But that's my reasoning, and my deep faith when it comes to the four walls of the enclosure.

Where can you get those things? HERE!
http://www.sheinside.com/White-Street-Mid-Waist-Pockets-Zipper-Shorts-p-95590-cat-1740.html
http://www.sheinside.com/White-Lapel-Long-Sleeve-Pockets-Chiffon-Blouse-p-108039-cat-1733.html
http://www.sheinside.com/Black-Rivet-Ruffles-PU-Leather-Skirt-p-99587-cat-1732.html
http://www.sheinside.com/Black-Long-Sleeve-Letters-Pattern-Sweatshirt-p-107570-cat-1773.html
http://www.sheinside.com/Black-Notch-Lapel-Buttons-Pockets-Coat-p-106734-cat-1735.html
http://www.sheinside.com/Black-Lapel-Long-Sleeve-Covered-Button-Coat-p-106068-cat-1735.html
http://www.sheinside.com/Black-Leopard-Crack-Print-Contrast-PU-Leather-Sleeve-T-shirt-p-105873-cat-1738.html
http://www.sheinside.com/Black-Lapel-Long-Sleeve-Ouch-Cardigan-Sweater-p-102624-cat-1734.html


I wiecie co? Szczerze mówiąc KOCHAM te wszystkie zestawy. Z biegiem lat dzięki mojemu blogowi mogę oceniać jak zmienia się mój styl. A zmienia się on diametralnie. Przecierając różne modowe szlaki zaczynam odnajdywać siebie. Oczywiście w tym modowym znaczeniu. Nie lubię mówić o trendach ani o musthave'ach. Dla mnie one nie istnieją. Dla mnie istnieją rzeczy, które albo nam się podobają, albo nie. Niczego nie musimy mieć, nic nie powinno być modne. To my ustalamy co jest w naszej modzie. A moim zdaniem zawsze będzie to klasyka, nie ważne kto wpłynie na dzieje mody.
Jak Wam się podobają kolaże? Co w ogóle myślicie o modzie, i jak definiujecie swój styl?

And you know what? Honestly I LOVE all these kits. Over the years, thanks to my blog, I see how my definition of stlyle changes. And it changes dramatically. Rubbing various fashion trails begin search for yourself. Of course, in the fashion sense. I do not like to talk about trends or the musthaves. For me, they do not exist. For me, there are things that either we like or not. It is our digression what is in our concept "fashion". And I think there will always be those classic things, no matter who will influence the history of fashion.
How do you like collages? What do you think of fashion, and how you define your style?


10 comments:

 1. I love the Olsen twins and ofcourse balanciaga sometimes inspires me. Love the ouftis. The coats are amazing!

  ReplyDelete
 2. Masz rację. Nigdy nawet nie mam czegoś takiego jak must have. Mam swój własny styl, który nawet trudno określić i codziennie jest inny. Ludzie lubią jak się ubieram i pytają jak ja to robię, prosto, a nic nie przesadzone, ja tak nie uważam, ubieram się zgodnie z humorem na dany dzień :).

  ReplyDelete
 3. Ja mam tak samo, nigdy nie podążam ślepo za trendami. Kolaże świetne, muszę chyba zajrzeć na ich strone :)

  ReplyDelete
 4. no mi sie podoba

  ReplyDelete
 5. Finally i found perfect website!
  Let's go shopping, yeh
  xx Greets from fan from Italy!

  ReplyDelete
 6. Świetny kolaż, płaszcze klasyka!

  ReplyDelete
 7. Szkoda ze zyjemy w czasach gdzie posiadanie wlasnego stylu kojazy sie z czyms zlym , i bardzo malo nastolatek potrafi sie dobrze ubierac


  to jest boskie http://www.sheinside.com/Black-Long-Sleeve-Letters-Pattern-Sweatshirt-p-107570-cat-1773.html

  ReplyDelete