Strony

06/03/2012

lets get drünkNiech się zgorszę.Niech ludzie mówią, jak nieodpowiednie jest to, że 14stolatka dodaje takie zdjęcia.Jack Daniels w ręce, martrensy na nogach, body, raybany i skóra.Według mnie lepiej tego przenieść na zdjęciach nie mogłam.Czasami wzbiera się we mnie jakiś żal, strach, siła i wybucham, a raczej wybucha moja szafa, bo wtedy najczęściej wybieram właśnie takie a nie inne zestawienie.Przy robieniu zdjęć słuchałyśmy płyty inspirującej Lany, której styl moim skromnym zdaniem jest idealny.Próbowałyśmy zrobić to coś w stylu -gangsta pin up girl- no ale cóż, po pin up girl nawet śladu nie było.
Kochani pamiętajcie, że to tylko zdjęcia, tylko stylizacja.Na codzień nie siedzę na parapecie z butelką whiskey rozmyślając nad życiem.A może? Who cares!

Let there be offended.Let the people speak, how inappropriate is that such pictures are added by 14yearsold girl..Sometimes rises up in me a sorrow, fear, strength and explosion, but rather breaks my wardrobe, because then usually choose just that and no other outfit.By the shooting we were listening to Lanas album and found out, that her style is perfect!We tried do something like pin-gangsta up girl-no, but, well, the pin up girl was not even a trace.

Beloved, remember that it is only pictures, but not every day look.In real life i do not sit on the windowsill with a bottle of whiskey and thinking about how bad my life is.But.. wait.. maybe? Who cares!

14 comments:

 1. Przepiękne ! <3 . W końcu ja robiłam :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rox nie ciesz tak dupy !

   Delete
  2. Zdjęcia robiłam ja czyli Anita :)

   Delete
  3. Rox nie cieszy dupy, bo to nie ja robiłam te zdjęcia ; )

   Delete
 2. Wow !!
  Uwielbiam Cię coraz bardziej !:*

  ReplyDelete
 3. The photo style is so awesome, I love all of the colours <3
  http://cupcakesandtreacle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Piękna sesja, ale dopisek jest głupi, sorry. Patetyczny. Strasznie silisz się na jakąś oryginalność, dorosłość, pisząc to, a przecież nikt by cie wcale nie osądzał za te zdjęcia, a jeśli nawet, to nie słusznie. No i nie wiem jak można zgorszyć się przez body i jacka danielsa tylko na pokaz. Przecież to sesja. Stylizacja. I uwierz mi, "body, raybany i skóra" to nie jest wcale taki nieodpowiedni strój dla nastolatki. To norma. Kocham twojego bloga, ale nacechowane emocjonalnie, przesadzone, czasem aż irytujące treści notki mnie denerwują.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Myślę, że każda blogerka chce być w jakiś sposób oryginalna przez to co robi.Uwierz, już nie raz ludzie dużo mówili, a prywatnych wiadomości było co nie miara, że jednak Jack Daniels to nieodpowiednia atrapa do trzymania w 14stoletniej ręce.Czytasz moje opisy, a w moich opisach to JA a nie Ty staram się pisać jak to widzę.Już widzę, jakbym wyszła w body ramonesce i raybanach po osiedlu, nie siejąc przy tym nie lada zamętu.Zapominasz się, że nie każdy z ludzi ma ten sam charakter.Istnieją jeszcze porostlinijni, głęboko wierzący i staromodni ludzie na tym świecie, dla których ubranie krótkich spodenek to w jakiś sposób zgorszenie własnego mienia, nie szanowanie własnego ciała itp.Zapominasz również, że mój styl pisania jest często sarkastyczny, ironiczny i nie powinieneś/naś brać sobie tego wszystkiego do serca. Pozdrawiam :)

   Delete
 5. Uważam, że to co piszesz jest piękne i wyraża po prostu Ciebie. Zgadzam się, że wiele ludzi potrafi bardzo zranić słowami, czy nawet zwykłym spojrzeniem. Sama przez to przechodziłam. Każdy ma inny pogląd na świat i inaczej odbiera tego typu rzeczy. Jak dla mnie jest to emocjonalny bunt przeciw temu co nas spotyka i to jest piękne. Czasem trzeba pokazać, że nie tylko inni mają coś do powiedzenia. Jest orginalna w tym co robisz i tego się trzymaj.. Wierzę, że Twój blog jest odzwierciedleniem Ciebie i tego co nie zawsze można pokazać. Dawaj z siebie tyle ile chcesz < 33

  Pozdrawiam Cię, Klaudia :)

  ReplyDelete
 6. Przy tym ostatnim zdjęciu wyglądasz jak ;********

  ReplyDelete