Strony

26/01/2012

It's over

To są początki nowej mnie.Mając tyle czasu do namyśleń, zrobiłam wielką listę i postanowiłam się zmieniać.Postanowiłam sobie wiele rzeczy, większości z nich Wam nie powiem bo nie chcę zapeszyć ale jedno wiem na pewno, staję się nowym człowiekiem.Z dala od toksycznych ludzi, z dala od fałszywych przyjaciół, zdala od tych z pozoru pięknie wyglądających przyjaźni które tak na prawde są jedną wielką fikcją.Z biegiem czasu Wam wszystko wytłumaczę, zbyt długo milczałam.Nawiasem mówiąc zrobiłam rewolucję w moim stylu i szafie.Jedno we mnie zostało, miłość do osoby którą kiedyś zraniłam.Chcę wszystko naprawić, chcę ostatni raz pokazać co potrafię, chcę kochać z całego serca, chcę...być.
Now i start a new life! With so much time to think, I did a great list and I decided to change myself.
I deicded to stay away from those toxic people,stay away from false friends, away from these seemingly beautiful friendship that just so  looking at the truth they are one big lie.ZOver time, I'll explain everything to you, I was silent too long.I want to fix all the thing that i did wrong, I will show what I can, I want to love with all my heart, I want to ... be.

10 comments:

 1. jak zawsze piękne zdjęcia ;)
  i powodzenia ! ;*

  ReplyDelete
 2. cudowne zdjęcia.
  a co do notki, czasem mam takie samo wrażenie jak ty, ale mimo tego, że chcę coś zmienić, nie potrafię odciąć się od fałszywych ludzi. spotykam ich na każdym kroku. nie wiem czy to jakieś przekleństwo, które spotyka tylko mnie, czy ludzie się tak zmienili.

  ReplyDelete
 3. zdjęcia są śliczne;)
  zapraszam do mnie;p

  ReplyDelete
 4. dziękuję ;)

  ..Autor Zdjęć.. :)


  pozdrowienia Aniu!

  ReplyDelete
 5. śliczne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 6. fenomenalne zdjęcia ! <3
  dodaje do obserwowanych ;*

  ReplyDelete
 7. piękne zdjęcia !
  powodzenia ze zmianami :*

  ReplyDelete
 8. śliczne te zdjęcia są <3

  ReplyDelete
 9. Ale świetne zdjęcia. Chciałabym znów lato i to piękno ! :)

  ReplyDelete