Strony

21/01/2012

IT'S NOT A BAD LIFE, IT'S JUST A BAD DAY!
Nie macie pojęcia jak ciężko jest pozować w łóżku.Ma być komfortowo, musisz dbać o włosy, leżeć w fajnej pozycji, a do tego świetnie pozować.Ehh, pomimo wszystkich tych trudów jestem zadowolona z efektów końcowych.Zdjęcia są naturalne, nie miałam na sobie ani krztyny makijażu (może na niektórych zdjęciach zdecydowałam się na czerwony akcent ust. 
Ostatnio dużo dzieje się w moim życiu.Nowi znajomy, nowe zmiany, nowe problemy..Czasem wydaję sie chyba nam wszystkim, że przez jakąś błahostkę nasz świat legł w gruzach.Potem do gry wchodzą łzy, a potem to już nienawiść do samego siebie.Lecz po głębszych przemyśleniach dochodzimy do siebie, może tak właśnie miało być, może musimy coś stracić aby co innego zyskać.Z charakteru jestem waleczną, twardą Anją, ale czasem już nie wytrzymuję bo czasem jest zbyt dużo, nawet dla mnie.Poza tym, mam cudownych ludzi przy sobie.Jeśli coś nie gra, zawsze mogę do nich zadzwonić ( jak do cudownej E.) ze wszystkiego się wyspowiadać.Albo tak jak do A. i R. napisać na głupim gadu, a one podtrzymują mnie na duchu.W takich chwilach zdajemy sobie kto jest dla nas zawsze, na kogo można liczyć i komu można zwierzyć się ze wszystkiego.Jestem zdania, że kto przestaje być naszym przyjacielem, nigdy nim nie był.
Więc gdyby Was coś dręczyło lub gdyybście chcieli się komuś zwierzyć anonimowo tu jest mój numer gg: 12734153 zawsze możecie do mnie napisać, a ja będę się starać Wam pomóc.
Pamiętajcie,
IT'S NOT A BAD LIFE, IT'S JUST A BAD DAY!


7 comments:

 1. Może się powtarzam ale jesteś prześliczną dziewczyną , i naprawdę jesteś bardzo podobna do Blair z Plotkary :D
  Zdjęcia Cudowne ! :*

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam Twoją buźkę. <3 :)

  ReplyDelete
 3. Zdjęcia świetne ! Powinnaś zostać fotomodelką !!!!!!!!!!!!!!!!!
  A kto Ci robił te zdjęcia . ? :**

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję ślicznie :) Na pewno będę robić coś w tym kierunku :) Koleżanka :)

   Delete