Strony

15/06/2011

So tired


(skirt-H&M,T-shirt-H&M,Shoes-H&M,Swatch-Allegro)
Guys ! I'm soo tired , i can't talk , but I'm so happy ! Today I was at singer studio , was so amazing ! I love this how I feel when I'm singin'.It's such a great feelin'.I hope it was good , because I had to sing the same song more at twice times , again and again , I think , I was sleepin'. When I'm goin to studio , I really don't care about how I look.Pajamas , Emu shoes , and a sweater is for me the best look in studio.
Now i have to study.Historty is one of my favourite subjects , but coman ! How can i learn , when outside is sun shinin' ?
Kochani ! Nie możecie sobie wyobrazić nawet mojego zmęczenia. Pomimo tego , że nie potrafię wymówić ani słowa , naparzam szczęściem ! Dzisiaj byłam w studiu nagraniowym , było super. Uwielbiam te uczucie przechodzące przez mnie gdy śpiewam.Gdy śpiewam- reszta świata nie istnieje. Jestem tylko ja , melodia i mikrofon. Myślę jednak , że dobrze wyszło , ponieważ musiałam śpiewać tę samą piosenkę więcej niż dwa razy , od nowa bo nie było dobrze wymówione , jakiś huk stuk , lecimy od nowa ! Myślę jednak , że jednak byłam trochę śpiąca.Gdy wychodzę do studia , nie zwracam uwagi na to jak wyglądam. Pidżama , buty Emu i sweter to według mnie najpraktyczniejszy look w studiu.
Teraz idę się uczyć , tak kochani UCZYĆ. Historia tak czy siak jest jednym z moich ulubionych przedmiotów , no ale ludzie ! Jak mogę skupić się na nauce , gdy za oknem tak pięknie świeci słońce ?

3 comments:

  1. świetne zdjecia :D

    ps. fajny wczoraj byl ten czat z Tobą ;]

    ReplyDelete
  2. Niee, na pewno nie zachęca do zabawy. Szczeka, warczy i rzuca się, bo się boi. A jednak pierwsza zaczepia! Ale jak jest bliżej psa to nie warczy ani nic tylko piszczy, stąd wiem, że się boi ;). Niemniej jednak spotkałyśmy już kilka psów, które polubiła :D.
    Śpiewasz? :)

    ReplyDelete