Strony

06/05/2014

Blogger shit

Zawsze chce mi się śmiać gdy widzę posty "popularnych" bloggerek reklamujących coraz nowsze to produkty które idealnie wtapiają się na tło ich bloga takie jak n.p patelnia czy żelasko. Produktów tych potrzebujemy żeby normalnie fukncjonować, oddychać lub chodzić. Często jest głośno o coraz to nowych fenomenach które na zawsze odemienią nasze życie. Ja postanowiłam spróbować dwóch rzeczy- magicznej butelki, oraz szczotki. Odrazu zaznaczam, że obie rzeczy kupiłam MEMYSELFANDI, niektórzy ludzie jeszcze tak robią, a więc..


Bobble butelka
 Opis: Bobble to stylowa butelka na wodę wielokrotnego użytku, korzystająca z genialnego wymiennego filtra węglowego. Gdy woda przechodzi przez naładowaną dodatnio powierzchnię filtra, jony ujemne zanieczyszczeń przyciągane są do powierzchni granulek węgla. bobble została zaprojektowana, by używać jej do filtrowania zwykłej wody kranowej, sprawiając, że zyskuje świetny smak z każdym łykiem.
Wystarczy raz przepłukać filtr bobble i już możesz cieszyć się czystą, filtrowaną wodą - nie ma potrzeby, by filtr był w ciągłym użytku. To proste - filtr bobble działa przez ok.300 napełnień butelki pól litrowej (150 napełnień litrowej) / filtruje 150 litrów wody!
To znakomite osiągnięcie w przenośnej filtracji.
Filtr bobble filtruje wodę kranową, usuwając z niej zanieczyszczenia organiczne, oraz zapach i smak chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów, dzięki czemu woda zachowuje swoje naturalne, dobre dla zdrowia pierwiastki.


Moja opinia? Uwielbiam rzeczy eco. Uwielbiam rzezy które wspierają nature i na dodatek fajnie wyglądają. Butelka to żaden fenomen w Wiedniu- tu wode można pić nawet z kranu-, ale może być fajnym rozwiązaniem dla osób mieszkających n.p w Polsce. Koszt takiej butelki to to około 60zł.


Tangler Teezer
Opis: Takiej szczotki jeszcze nie było! Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie.
Szczotka Tangle Teezer dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie i cicho zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku!


Moje wrażenie? Kupiłam szczotkę razem z moją ciocią. Nie spodziewałyśmy się cudów, pomyślałam poprostu o praktycznej szczotce która zmieści mi się do torebki i będzie dobrze wyglądać. A jednak- CUDOWNIE rozczesuje włosy i ich nie wyrywa! Moja ciocia ma bardzo kręcone włosy i taka szczotka to dla niej idealne rozwiązanie. Mogłabym pisać tu same ohy i ahy, ta szczotka to strzał w 10!


3 comments:

 1. Ja nie wiem, po co reklamować coś, co jest nam potrzebne na co dzień... Lepiej jest pokazać jakąś ciekawą stylizację, czy sposób na makijaż. Ale skoro bloggerki dostają za to pieniądze, to na ich miejscu też bym nie odmówiła. Przy okazji zapraszam do siebie!:)
  Pozdrowienia!

  ReplyDelete
 2. Tangle teezer to super wynalazek :D Mnie śmieszy nawet jak takie blogerki (głównie modowe)testują np. depilator albo pilnik do stóp (nie muszę nawet marki podawać, wiadomo ocb) ... czekam na płyn do higieny intymnej, bo pasta do zębów przewijała się przez blogi wielokrotnie ^^

  ReplyDelete
 3. TT jest naprawdę świetny, czesanie nie jest już walką z własnymi włosami :)
  pozdrawiam!

  ReplyDelete