Strony

26/03/2013

Addicted to..


                                 Od piątku mam ferie. Od piątku nie robię nic pożytecznego. Słucham muzyki, czytam książki, oglądam filmy i czytam różne ploty na fejsbuku. Mam dość nie robienia NIC. Tyle ambicji, a zero motywacji. Moja ostatnia prawdziwa notka pojawiła się TYDZIEŃ temu. Straszne. Ale musicie mi wybaczyć, brak fotografa i brak pogody. Co do pogody, nie wiem nawet od czego zacząć.. Kto do.. wymyślił, żeby podrzucić nam śnieg w MARCU?! Kto, ja się pytam?! Rozumiem, jakieś załamania pogody, zimny wiatr, deszcz.. ale żeby odrazu śnieg? Nie przyszykowałam się na powitanie zimy w święta wielkanocne. Ani psychicznie, ani fizycznie. Tak więc od piątku siedzę sobie w domu i się obijam. Jakby tego było mało złapały mnie kochane zatoki.. Jak być chorym, to w ferie, a co! Aż mnie trzepie na myśl wracania do szkoły. Jak można wsadzić w jedno miejsce tak wielu niekompetentnych nauczycieli, tragedia! Moja szkoła to zbiorowisko demotywujących, beznadziejnych nauczycieli, od których aż kipi cynizmem i wszystkim, co złe. A ludzie w mojej klasie? To już następna tragedia. Natknęłam się na dziewczynę która próbuje zniszczyć mi życie.Chcę zobaczyć jej zdziwienie gdy zobaczy, że jej wszystkie starania idą na marne. Ludzie, skąd tyle zazdrości? A w telewizji? Nigdy nie widziałam większych bzdur! To, co Ci ludzie wygadują tam za pieniądze przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Tęsknie za tymi porankami kiedy siadałam przed telewizor, oglądałam Cartoon Network, babcia przynosiła mi naleśniki, a ja byłam wniebowzięta. Tęsknie za swoim dzieciństwem i bardzo rozpaczam, że dojrzewanie daje mi się co raz to bardziej w znaki. No nic, jutro postaram się przygotować jakąś "lepszą" notkę. Jeśli jeszcze muszę coś dodać to to, że te zdjęcia mają dla mnie nie małe znaczenie. A ta piosenka została jedną z moich ulubionych..
We don't understand
We don't understand
So don't you go and remind me
I don't know a thing
And some of us remember
And some run out of place

7 comments:

 1. Piosenka jest faktycznie wspaniała. Trzymaj się i pokaż tej "wyuzdanej dziuni" jak sama sie stacza żeby Ciebie. Dojrzewanie mówią że to jest piękny okres-bzdura. Dzieciństwa to było coś pięknego. Przesyłam do Ciebie buziaki :**

  ReplyDelete
 2. Zazdrosna Austriaczka jakaś ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, z jej starej szkoły ją wyrzucili za nie wiadomo co właściwie bo nie chce nikomu nic powiedzieć, ale gadałam z dziewczynami z jej klasy i mi powiedziały, że ona psychiczna jest i różne akcje z nimi podobno były :)

   Delete
 3. mam pytanko :D bradzo mi się podobają włosy jakie masz na tych zdjęciach: http://4.bp.blogspot.com/-sQrB2Jgqauk/UFWoSkyhg-I/AAAAAAAACro/-0bo-FQyaLQ/s1600/DSC09238.JPG http://4.bp.blogspot.com/-73UABcMkDWQ/ULYh5plif0I/AAAAAAAADIE/yxjIbAs6Z_o/s1600/DSC09095.JPG http://3.bp.blogspot.com/-mZWqVjE12rU/ULYh_egbiyI/AAAAAAAADIg/HSXorVl22oU/s1600/250698_446309115407887_510006763_n.jpg i co do tego, jak robisz takie piękne loki? Od zawsze mi sie podobają i w koncu może będe miała okazje dowiedzieć się jak się je robi :D mam nadzieje, że mi pomożesz ;)

  ReplyDelete