Strony

20/12/2012

Grandma glasses

Ochrzczone przez moją mamę "dziadkowymiokularami", wyśmiane przez mojego tate, pokochane przeze mnie!
Jak by tu w jednym, ciekawym zdaniu opisać okulary? Ja niestety niechętnie nosze swoje prawdziwe, ale o dziwo nosić zerówki przychodzi mi z wielką łatwością. No i gdzie tu logika?
Ostatnio potrzebowałam okularów na zdjęcia do bloga. Sieciówki zawodziły.. Gdy już całkiem zapomniałam, że w ogóle takowych okularów potrzebuję, znalazłam idealne na firmoo.com . Kolejny argument który może sprzyjać zakupom na tej stronie? Gdy kupujesz tam 1szy raz, okulary dostajesz za darmo! No ale nie zawsze jest tak pięknie i idealnie, a więc mały haczyk, płaci się tylko za wysyłke.
I tak uważam, że to świetny pomysł. Pokrycie przesyłki nie jest takie drogie, a w zamian dostaje się parę świetnych okularów, fajna sprawa!

How should I begin a post about sunglasses? No idea. 
I was searching for those "grandmasunglasses" for a long time. One day i found a internet page firmoo.com and i finally found them! One more nice fact? When you buy the glasses for the 1st time on firmoo.com, you will get them for free! Almost, because all you have to pay is the shipment. Anyway, i think that's nice promotion. I hope that my grandfather will not take this pair away from me!
 http://www.firmoo.com/free-glasses.html

7 comments:

 1. ja mam ten sam problem, w korekcyjnych jakoś brak mi pewności, ale zerówek najchętniej bym nie ściągała ;d

  ReplyDelete
 2. Pięknie wyglądasz, aż zatkało wszystkich hejterów ;)

  ReplyDelete
 3. omg!! jaka Ty piekna!!! przejzalam Twoje wszystkie posty i teraz uwazam siebie za jakies zombie :) te Twoje czarne wloski sa super ;)

  ReplyDelete
 4. świetna czapka też zastanawiam się nad jej zakupem :)
  buziaki

  ReplyDelete
 5. kiedy będzie kolejny post ? ;)

  ReplyDelete