Strony

06/10/2012

MINImania


     (Shoes from http://kupbuty.com/index.php )
 Jest pewna cienka granica kiedy chodzi o połączenie dwóch różnych stylów.Elegancja, i styl mniej feszyn- czyli sportowy.Ostatnio noszenie sportowego obuwia do eleganckiej lub "hipsterskiej" góry pobiło rekordy bloggerskiej jak i street styl'owej mody.Ale jak nie przesadzić? No właśnie.Według wszystkich hypsta ludzi- tu nie ma żadnych zasad.Jeśli chcesz być inny, modowodziwno fajny i oryginalny otwierasz szafe, patrzysz co by najbardziej nie pasowało do tych butów i to ubierasz.
Niestety ani mój blog, ani mój styl nie zaliczają się do tej hypsta kategorii, więc musiałam trochę pogłówkować.Pierwszym moim celem było znalezienie butów za przystępną cenę, tak, aby każdy z Was mógł sobie pozwolić na taki wydatek, gdybym go zachęciła do zakupu.89.90 zł, http://kupbuty.com/8070-1b-czarne-p-1502-58-58.html, wszystko pasuje.No ale tak, co mam do tego ubrać jeśli żaden ze mni hipster?

There is a thin line when it comes to the combination of two different styles.Elegancy, and style-that is more/less feshyn-sporty style..But how not to overdo it?According to all hypsta people-there is no rules.If you want to be another cool and original hypstablogger open the wardrobe, look at that what did not fit into those shoes and take that.
Unfortunately, neither my blog nor my style does not fall into this category hypsta, so I had some brains in gear.

 I wtedy nadeszła pora na biel i czerń.Dwa różne, a tak wspaniałe kolory.Jak zwykle świetnie sprawdziły się nawet w takiej stylizacji.No bo z czym nie da się połączyć białych, skórzanych rurek i czarnego podkoszulka? Stylizacja do pracy, szkoły, spotkanie, na kawe itp, czego chcieć więcej?
Wracając do tematu butów, potrafię przechodzić w nich 6 godzin w szkole, i nic.Są strasznie wygodne i pasują praktycznie do wszystkiego.Ale muszę się Wam jeszcze do czegoś przyznać..Gdy był wielki boom na te buty uznałam, że są okropne.Adidasy na koturnie? Fe! Odrazu stają mi przed oczami szpilki z firmy Nike.A potem obserwowałam do ilu rzeczy one pasują, jak świetnie można je połączyć..No i padło na mnie.Muszę przyznać, że nie żałuję, że je wybrałam.Na pewno posłużą mi przez jeszcze długi, "bloggerski" czas :-)
And then it was time for the white and black.Two different and so wonderful colours.No because of what you can not connect the white leather piping and black T-shirt? Styling to work, school, meeting for coffee, etc, what more could you want? Returning to the topic of shoes, I can go to them for 6 hours at school, and nothing happens!They are extremely comfortable and fit virtually to everything.They will certainly serve me by for a long "blogger" time :-)

      (Shirt-Zara, Pants-Zara, Eyeglasses-Rayban)

14 comments:

 1. The wedge sneakers are cool- LOVE THEM

  ReplyDelete
 2. naprawde fajne połączenie :)
  zapraszam do mnie :)
  http://daring--fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. piszesz jakbyś miała czterdzieści lat :)
  a ubierasz się na 35 :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Po 1. wolę mieć styl pisania czterdziestolatki niż pięciolatki,
   2. ubieram się tak jak mi się podoba, nikt nie każe Ci tego oglądać :)

   Delete
  2. Zauważ ze mogłabyś pisać jako SZESNASTOLATKA :) czyli stosownie do swojego wieku.. ;)

   jestem tylko ciekawa kiedy będziesz robiła wszystko żeby wyglądać młodziej ..

   Delete
 4. such a simple look but its great! love the shoes

  http://lorihearts.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 5. Pączuszku krzywo szminkę nałożyłaś :)

  ReplyDelete
 6. pięknie wyglądasz! gorąco pozdrawiam :)


  zapraszam do oglądania i obserwowania:
  http://breatheliffe.blogspot.com/ ;) ;*

  ReplyDelete
 7. podoba mi się twój makijaż :d zrobisz filmik ?:)

  ReplyDelete