Strony

03/09/2012

Photos of me, my story

Ostatnio ciężko mi idzie z blogowaniem, wiem.Ostatnio tyle się dzieje, że sama się gubię.A moja końcówka wakacji? Lepsza być nie mogła! Jak co roku w Pawłowicach odbywały się dni młodzieży, więc poszłam na nie z koleżankami.I po raz kolejny potwierdza się moje motto "nie ważne jest miejsce, ważni są ludzie!".Poznałam parę nowych osób, parę świetnych, nowych osób.Aż chce mi się tam wrócić i przeżyć wszystko raz jeszcze! Dobra, za ''niedługo'' jest sylwester, to tylko jakieś 6 miesięcy :D Znowu odzyskuję wiarę w ludzi po poznaniu takich osób!
Dzisiaj był pierwszy dzień szkoły.Szybko minął.Moje wrażenie? MOJA SZKOŁA JEST ZAJEBISTA.Nic mniej, nic więcej.Jeszcze jedna pozytywna wiadomość? W mojej klasie jest polka! Nasz wychowawca wydaje się być bardzo miły, zobaczymy co będzie dalej, bo przecież to pierwszy dzień!
Do końca tygodnia mamy po 5 lekcji codziennie, dopiero w czwartek dostaniemy prawdziwy plan lekcji.A u Was jak w szkole? Jak wrażenia powakacyjne? :)

8 comments:

 1. Wreszcie nowa notka! :* Super zdjęcia, w ogóle śliczna ty :D Ja też jestem pełna pozytywnych myśli po rozpoczęciu :)

  ReplyDelete
 2. super zdjęcia i nie wiem czy ci mówiłam ale jesteś piękna ;*

  ReplyDelete
 3. dawno mnie tu nie było, ale już nadrobiłam zaległości i tak...twój chłopak jest przecudowny, teraz już wiem, że Polska nie jest krajem dla mnie :) no i Ty oczywiście piękna jak zawsze a więc nie znienawidzę Cię za niego :)

  ReplyDelete
 4. Najlepsze zakończenie wakacji :DD
  Anja za rok powtórka ;dd

  ReplyDelete
 5. Gdzie kupiłaś te okulary na 3 zdjęciu? Są świetne ;)

  ReplyDelete