Strony

28/05/2012

Öne däy öf my life

Jeden post z jednego dnia z mojego życia to jedna z rzeczy o które się najbardziej dopominacie.Systematyczność nadal zostanie na 1szym miejscu.
Sprawdzałam właśnie skrzynkę mailową i szok, ponad 100 wiadomość OD WAS! Pytań, propozycji, nigdy bym się nie spodziewała, że mój blog może mieć jakieś znaczenie dla kogoś! Jesteście kochani!
Jak spędza się idealny dzień? Poznaje się dwóch nowych ludzi, idzie się z nimi na wyspę, nad rzekę pogadać, potem idzie się na przepyszne włoskie lody, a potem cały dzień pieczętuje się czarno-białym zdjęciem ze starej budki fotograficznej.Czy nie brzmi to idealnie? O wspomnienia warto dbać, warto ciągle poznawać nowych ludzi, nowe charaktery, warto poznawać siebie na milion różnych sposobów..

10 comments:

 1. Replies
  1. hahahahahah dobree

   Delete
 2. Nigdy byś się nie spodziewała?! Pf! Jesteś genialna <3

  ReplyDelete
 3. rozumiem że to twoje przyjaciółki ? :D

  ReplyDelete
 4. a jak poznać nowe osoby jak to robis zna ulicy sb podchodzisz i hej jestem.. o.o?

  ReplyDelete
  Replies
  1. No własnie też się zastanawiam nad tą historią :D Że ktoś was poznał czy tak po prostu podeszłaś do nich i się przywitałaś?

   Delete
  2. Kochani to nie chodzi o to, zeby podejsc do kompletnie obcej osoby na ulicy, przywitac sie i zaczac ja poznawac (choc swiat do odwaznych nalezy! :)) ).Ja mialam okazje poznac je przypadkiem na facebooku, juz nawet nie pamietam jak, chyba przez jednego znajomego.Ale pewnie gdybym je zobaczyla same kolo tej budki lub cos tez bym podeszla i zagadala no bo czemu nie? co mialabym do stracenia?

   Delete
 5. ja chcę taką budkę w Lubinie!!! :D

  ReplyDelete